USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Villamaia Trancoso-Ba Trancoso Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Villamaia Trancoso-Ba

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

55

Villamaia Trancoso-Ba

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Σπα & Ευεξία

Τζακούζι

 Φαγητό/Ποτό

Μπαρ/ Lounge

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Η βίλα Villamaia Trancoso-Ba με 5 υπνοδωμάτια απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία de São João Batista και προσφέρει τζακούζι. Η βίλα με 6 μπάνια απέχει 2 χλμ. από τον Ναό του Αγίου Ιωάννη του Βαπτιστή και προσφέρει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.

Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την παραλία Coqueiros, που απέχει σχεδόν 30 λεπτά με τα πόδια από τη βίλα.

Οι επισκέπτες επίσης έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν τη θέα στον κήπο από τα παράθυρα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Acaraje da Chica σερβίρει σπεσιαλιτέ βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Ναός Sao Joao Batista
    2332 χλμ.
  • Igreja de São João Batista
    1242 χλμ.
  • Praia Trancoso
    2350 χλμ.
  • ΠοΛιτιστικό ΚέΝτρο Trancoso
    1888 χλμ.
  • Praca do Quadrado
    2032 χλμ.
  • Morena Turismo
    1153 χλμ.
  • Παραλία Rio Verde
    2040 χλμ.
  • Πλατεία Κουαντράντο
    2252 χλμ.
  • Praia dos Coqueiros
    2347 χλμ.
  • Πλατεία Praca da Independencia
    1227 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο
    28 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Μπαρ/ Lounge

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Τζακούζι

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες
  • Επιτραπέζια παιχνίδια

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 16:00
Check-out: από 12:00 έως 13:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το Πόρτο Σεγκούρο από η βίλα Villamaia Trancoso-Ba;

    Η βίλα Villamaia Trancoso-Ba απέχει 30 χλμ. από το Πόρτο Σεγκούρο.
  • Η βίλα Villamaia Trancoso-Ba διαθέτει πισίνα;

    Ναι, οι πελάτες της η βίλα Villamaia Trancoso-Ba θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Villamaia Trancoso-Ba, Βραζιλία

Km 03 Ba-987, Τρανκόσο, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved