Villamaia Trancoso-Ba
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Tijdens hun verblijf in Villamaia Trancoso-Ba villa van 600 vierkante meter kunnen gasten genieten van een bubbelbad of een bezoek brengen aan de Kerk van São João Batista, op 25 minuten te voet. De villa ligt op afstand van 2 km van het Nativos Strand en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.
Het Praia de Coqueiros is op 30 minuten loopafstand ervan gesitueerd.
De 5-slaapkamer Villamaia Trancoso-Ba villa biedt uitzicht op de tuin aan. De 6-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.
De woning beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Er zijn ook koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Acaraje da Chica ligt binnen een paar straten van Villamaia Trancoso-Ba villa en verwent gasten met gerechten uit de Zuid-Amerikaanse keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- het Praia de Coqueiros2,3 km
- Praça da Independencia1,2 km
- Quadrado-plein2,3 km
- Praia dos Coqueiros2,3 km
- Art Frutas2,1 km
- Culture House of Trancoso1,9 km
- Praça Tancredo Neves1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro28 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Brandblussers
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt van Villamaia Trancoso-Ba villa kun je aanbevelen?
Gasten van Villamaia Trancoso-Ba villa kunnen eten in Acaraje da Chica restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villamaia Trancoso-Ba villa?
Villamaia Trancoso-Ba villa beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Villamaia Trancoso-Ba villa?
Villamaia Trancoso-Ba villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Trancoso zijn de Kerk van São João Batista en het Nativos Strand, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is het Praia de Coqueiros (2,2 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Villamaia Trancoso-Ba villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Villamaia Trancoso-Ba villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.